Домашня Написати лист
 

ПФУ в області

Громадська приймальня

Каталог послуг

Керівництво

Структура та телефони

Світлини

Новини

Вакансії

Законодавство

Законодавство та нормативні документи

Доступ до публічної інформації

Запобігання і протидія корупції

Очищення влади

Бланки звітності

Пенсійна реформа

Пенсійне забезпечення

Сплата страхових внесків

Електронна звітність

Персоніфікований облік

Консультують фахівці

Сплата страхових внесків

Добровільна cплата Добровільна участь громадян, що працюють за кордоном

Добровільна участь громадян України, що працюють за її межами
   
   Відповідно до Порядку добровільної участі у солідарній системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування громадян України, які працюють за межами України, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України 10.03.2009 №10-1, особи, які досягли 16 річного віку та не належать до кола осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню відповідно до законодавства України або пенсійному страхуванню відповідно до міжнародних договорів та не є пенсіонерами мають право на добровільну участь в солідарній системі пенсійного страхування.
    Якщо Ви виявили бажання брати добровільну участь у пенсійному страхуванні, можна не приїжджаючи на Україну, надати відповідну заяву до управління ПФУ за місцем проживання або до ПФУ:
   - через мережу Інтернет (веб-сайт – www.pfu.gov.ua);
   - через контакт-центр (номер телефону 81038 (044) 2810858)
   
    Договір про добровільну участь укладається протягом 5 робочих днів з дня одержання заяви.
    Ви можете розпочати сплату страхових внесків без повідомлення ПФУ про свій намір укласти договір, який може бути укладений та підписаний у строк не пізніше 1 року з дати здійснення першого платежу.
   Розміри страхових внесків встановлюються в договорі і визначаються Вами самостійно, але не менше мінімального страхового внеску.
   За умови сплати страхових внесків відповідно до цього Порядку період добровільної участі у пенсійному страхуванні зараховується до страхового стажу.
   З набранням чинності Закону України «Про збір та облік єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон), громадяни, які працюють за межами України мають можливість добровільно сплачувати єдиний внесок з наступних видів державного соціального страхування:
   - на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття;
    - на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами зумовленими похованням;
   - на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування (до солідарної системи).
   
   Особи, які бажають брати участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування обов’язково повинні подати до органу Пенсійного фонду за місцем проживання документ уповноваженого органу, який підтверджує роботу в країні, де він перебуває, та те, що особа не є застрахованою у відповідній системі соціального страхування. Зазначений документ повинен бути легалізований посольством (консульством) України, юрисдикція якого поширюється на країну, де працює така особа.
   

Назад

18 лютого 2018 р.

Новини від управлінь Пенсійного фонду України в містах та районах області

9 лютого 2018 р.

08 лютого 2018 року начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Ольга Волдинер зустрілася зі студентами Луцького педагогічного коледжу, провівши лекцію на тему “Молодь за легальний заробіток”. Фахівець Фонду ознайомила студентів із основними перевагами легального працевлаштування для найманих працівників та роботодавців.Провела презентацію послуг електронного ресурсу Пенсійного фонду України “ВЕБ-портал електронних послуг”, зареєструвавшись на якому можна ознайомитись із даними персоніфікованого обліку, перевірити чи сплачує роботодавець страхові внески, а також отримати інформацію щодо порядку призначення, перерахунку та виплати пенсії. Учасники зустрічі отримали інформаційні буклети “Зарплата “у конверті” - життя без гарантій“. Студенти привернули увагу молоді до актуального питання сьогодення-легалізації заробітної плати, провівши флеш-моб в приміщенні коледжу.

Copyright 2008, pfulutsk.gov.ua