Домашня Написати лист
 

ПФУ в області

Громадська приймальня

Каталог послуг

Керівництво

Структура та телефони

Світлини

Новини

Вакансії

Законодавство

Законодавство та нормативні документи

Доступ до публічної інформації

Запобігання і протидія корупції

Очищення влади

Бланки звітності

Пенсійна реформа

Пенсійне забезпечення

Сплата страхових внесків

Електронна звітність

Персоніфікований облік

Консультують фахівці

Сплата страхових внесків

Про порядок сплати та зарахування сум внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, сплачених фізичними особами – суб’єктами підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування

У зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 21.05.2009 р. № 505 «Про порядок сплати та зарахування сум внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, сплачених фізичними особами – суб’єктами підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування» головне управління Пенсійного фонду України у Волинській області, повідомляє.
   Фізичні особи – підприємці, які сплачують єдиний або фіксований податки, перераховують самостійно визначені суми страхових внесків на рахунок Пенсійного фонду України № 37172200035323, відкритий у Державному казначействі України (МФО 820172, ЄДРПОУ 00035323). У платіжному дорученні, зокрема у полі платіжного доручення «Призначення платежу», платник повинен зазначати:
   - прізвище, ім’я, по батькові;
   - ідентифікаційний номер (за його відсутності – серія та номер паспорта);
   - період за який сплачено внески;
   - код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України або код районного (міського) управління Пенсійного фонду, де зареєстрований платник.
   Коди за КОАТУУ розміщені на сайті Державного комітету статистики України www.ukrstat.gov.ua (вікно «Методологія та звітна документація», розділ «Класифікація»).
   При цьому, страхові внески, які сплачені на рахунки органів Пенсійного фонду, відкриті до 1 січня 2004 року в установах ВАТ «Державний ощадний банк України», за місцем реєстрації цих осіб, як страхувальників, обліковуються в картках особових рахунків платників в діючому порядку.
   Протягом трьох років (до травня 2012 року) перевірки платників, які сплачують страхові внески відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2009 № 366, не проводяться.
   До 5 квітня наступного за звітним року, необхідно проводити звіряння сум сплачених страхових внесків та протягом 10 днів після його закінчення платникам надсилаються акти про стан розрахунків за страховими внесками.
   У разі сплати визначеної в акті недоїмки протягом 30 днів після його одержання штрафні санкції та пеня за несплату або несвоєчасну сплату не нараховуються.
   Підприємці, які є пенсіонерами за віком або інвалідами (крім пенсіонерів, яким призначено пенсії за вислугу років та/або по втраті годувальника) і не використовують працю найманих працівників, страхові внески відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2009 № 366 сплачують на добровільних засадах.
   
   Заступник начальника відділу надходження доходів Л.Дучимінська
   
   

Назад

18 лютого 2018 р.

Новини від управлінь Пенсійного фонду України в містах та районах області

9 лютого 2018 р.

08 лютого 2018 року начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Ольга Волдинер зустрілася зі студентами Луцького педагогічного коледжу, провівши лекцію на тему “Молодь за легальний заробіток”. Фахівець Фонду ознайомила студентів із основними перевагами легального працевлаштування для найманих працівників та роботодавців.Провела презентацію послуг електронного ресурсу Пенсійного фонду України “ВЕБ-портал електронних послуг”, зареєструвавшись на якому можна ознайомитись із даними персоніфікованого обліку, перевірити чи сплачує роботодавець страхові внески, а також отримати інформацію щодо порядку призначення, перерахунку та виплати пенсії. Учасники зустрічі отримали інформаційні буклети “Зарплата “у конверті” - життя без гарантій“. Студенти привернули увагу молоді до актуального питання сьогодення-легалізації заробітної плати, провівши флеш-моб в приміщенні коледжу.

Copyright 2008, pfulutsk.gov.ua