Домашня Написати лист
 

ПФУ в області

Громадська приймальня

Каталог послуг

Керівництво

Структура та телефони

Світлини

Новини

Вакансії

Законодавство

Законодавство та нормативні документи

Доступ до публічної інформації

Запобігання і протидія корупції

Очищення влади

Бланки звітності

Пенсійна реформа

Пенсійне забезпечення

Сплата страхових внесків

Електронна звітність

Персоніфікований облік

Консультують фахівці

Каталог послуг

Назва послуги

Призначення (перерахунок) і виплата пенсій

Перелік потенційних споживачів

- Громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах.

Назва державного органу, який надає послугу, тип послуги

- Територіальні органи ПФУ, адміністративна.

Нормативно-правове забезпечення надання послуги

- Закон України від 09.07.03 № 1058 “Про загально-обов’язкове державне пенсійне страхування”, Положення про Пенсійний фонд України, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.07 № 1261, Положення про управління Пенсійного фонду України в районах, містах і районах у містах, затверджене постановою правління Пенсійного фонду України від 30.04.02 № 8-2.

Зміст послуги

- Призначення громадянам пенсій за віком, по інвалідності, у зв’язку з втратою годувальника та за вислугою років. Умови призначення (перерахунку) і виплати пенсій визначені ст.ст. 26-49 Закону України від 09.07.03 № 1058 “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

Оплата за надання послуги

- Безоплатно.

Результати

- Рішення територіального органу Пенсійного фонду України (протокол); журнал реєстрації рішень щодо призначення пенсій (форма №10), журнал реєстрації особових рахунків (форма №3).

Відповідальність за надання послуги

- Начальники територіальних управлінь та їх заступники відповідно до наказу про розподіл функціональних повноважень між ними.

18 лютого 2018 р.

Новини від управлінь Пенсійного фонду України в містах та районах області

9 лютого 2018 р.

08 лютого 2018 року начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Ольга Волдинер зустрілася зі студентами Луцького педагогічного коледжу, провівши лекцію на тему “Молодь за легальний заробіток”. Фахівець Фонду ознайомила студентів із основними перевагами легального працевлаштування для найманих працівників та роботодавців.Провела презентацію послуг електронного ресурсу Пенсійного фонду України “ВЕБ-портал електронних послуг”, зареєструвавшись на якому можна ознайомитись із даними персоніфікованого обліку, перевірити чи сплачує роботодавець страхові внески, а також отримати інформацію щодо порядку призначення, перерахунку та виплати пенсії. Учасники зустрічі отримали інформаційні буклети “Зарплата “у конверті” - життя без гарантій“. Студенти привернули увагу молоді до актуального питання сьогодення-легалізації заробітної плати, провівши флеш-моб в приміщенні коледжу.

Copyright 2008, pfulutsk.gov.ua