Домашня Написати лист
 

ПФУ в області

Громадська приймальня

Каталог послуг

Керівництво

Структура та телефони

Світлини

Новини

Вакансії

Законодавство

Законодавство та нормативні документи

Доступ до публічної інформації

Запобігання і протидія корупції

Очищення влади

Бланки звітності

Пенсійна реформа

Пенсійне забезпечення

Сплата страхових внесків

Електронна звітність

Персоніфікований облік

Консультують фахівці

Новини Пенсійного фонду Волині

14 лютого 2018 р.

ПІДВОДИМО ПІДСУМКИ – ВИЗНАЧАЄМО ЗАВДАННЯ!

14 лютого в Новововолинсько-Іваничівському об’єднаному управлінні за участю заступника начальника головного управління Песнійного фонду України в області Олега Трибощука підведено підсумки роботи об’єднаного управління за 2017 рік. У своїй доповіді начальник об’єднаного управління Тетяна Кошлата зазначила, що для забезпечення фінансування пенсійних виплат в 2017 році використано 670526,8 тис. грн., що на 111739,0 тис.грн. більше ніж за попередній рік. Середній розмір пенсійної виплати зріс на 719 грн. і склав 2616,0 гривень. Із 24,8 тис. громадян, які перебувають на обліку в об’єднаному управлінні, 65,1 % отримують кошти через банківські установи, внаслідок чого зекономлено 5317,4 тис.грн. на поштових витратах.
   Заступник начальника головного управління Олег Васильович подякував за проведену роботу та визначив основні цілі та пріоритети діяльності органів Пенсійного фонду України у 2018 році.

Назад

18 лютого 2018 р.

Новини від управлінь Пенсійного фонду України в містах та районах області

9 лютого 2018 р.

08 лютого 2018 року начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Ольга Волдинер зустрілася зі студентами Луцького педагогічного коледжу, провівши лекцію на тему “Молодь за легальний заробіток”. Фахівець Фонду ознайомила студентів із основними перевагами легального працевлаштування для найманих працівників та роботодавців.Провела презентацію послуг електронного ресурсу Пенсійного фонду України “ВЕБ-портал електронних послуг”, зареєструвавшись на якому можна ознайомитись із даними персоніфікованого обліку, перевірити чи сплачує роботодавець страхові внески, а також отримати інформацію щодо порядку призначення, перерахунку та виплати пенсії. Учасники зустрічі отримали інформаційні буклети “Зарплата “у конверті” - життя без гарантій“. Студенти привернули увагу молоді до актуального питання сьогодення-легалізації заробітної плати, провівши флеш-моб в приміщенні коледжу.

Copyright 2008, pfulutsk.gov.ua