Домашня Написати лист
 

ПФУ в області

Громадська приймальня

Каталог послуг

Керівництво

Структура та телефони

Світлини

Новини

Вакансії

Законодавство

Законодавство та нормативні документи

Доступ до публічної інформації

Запобігання і протидія корупції

Очищення влади

Бланки звітності

Пенсійна реформа

Пенсійне забезпечення

Сплата страхових внесків

Електронна звітність

Персоніфікований облік

Консультують фахівці

Новини Пенсійного фонду Волині

14 лютого 2018 р.

«ПЕНСІЙНИЙ ВСЕОБУЧ» ДЛЯ ТИМЧАСОВО БЕЗРОБІТНИХ ЛУЧАНОК

13 лютого 2018 року представник Луцького об’єднаного управління провела семінар для тимчасово безробітних жінок у Луцькому міському центрі зайнятості.
    Заступник начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Ірина Івахненко ознайомила учасників семінару з діяльністю та основними функціями органів Фонду, акцентувала увагу на тому, що розмір майбутньої пенсії залежить від розміру заробітної плати та страхового стажу.
    Надала присутнім консультації з актуальних пенсійних питань, зокрема, ознайомила із змінами в пенсійному забезпеченні громадян з 1 січня 2018 року, перевагами електронного ресурсу Пенсійного фонду та порядком реєстрації на Веб-порталі.
    Під час зустрічі відповіла на численні запитання

Назад

18 лютого 2018 р.

Новини від управлінь Пенсійного фонду України в містах та районах області

9 лютого 2018 р.

08 лютого 2018 року начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Ольга Волдинер зустрілася зі студентами Луцького педагогічного коледжу, провівши лекцію на тему “Молодь за легальний заробіток”. Фахівець Фонду ознайомила студентів із основними перевагами легального працевлаштування для найманих працівників та роботодавців.Провела презентацію послуг електронного ресурсу Пенсійного фонду України “ВЕБ-портал електронних послуг”, зареєструвавшись на якому можна ознайомитись із даними персоніфікованого обліку, перевірити чи сплачує роботодавець страхові внески, а також отримати інформацію щодо порядку призначення, перерахунку та виплати пенсії. Учасники зустрічі отримали інформаційні буклети “Зарплата “у конверті” - життя без гарантій“. Студенти привернули увагу молоді до актуального питання сьогодення-легалізації заробітної плати, провівши флеш-моб в приміщенні коледжу.

Copyright 2008, pfulutsk.gov.ua