Домашня Написати лист
 

ПФУ в області

Громадська приймальня

Каталог послуг

Керівництво

Структура та телефони

Світлини

Новини

Вакансії

Законодавство

Законодавство та нормативні документи

Доступ до публічної інформації

Запобігання і протидія корупції

Очищення влади

Бланки звітності

Пенсійна реформа

Пенсійне забезпечення

Сплата страхових внесків

Електронна звітність

Персоніфікований облік

Консультують фахівці

Новини Пенсійного фонду Волині

14 лютого 2018 р.

У КАМІНЬ-КАШИРСЬКУ, СТАРІЙ ВИЖВІ ТА КОВЕЛІ ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА 2017 РІК

13 лютого п.р. за участю начальника головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Петра Філіпчука пройшли підсумкові наради у Камінь-Каширському, Старовижівському та Ковельському об’єднаних управліннях.
    Як зазначив начальник Камінь-Каширського об’єднаного управління Валерій Должко, минулоріч забезпечено своєчасне фінансування виплат пенсій і грошової допомоги 41291 одержувачу пенсій. На це спрямовано 858977,7 тис. гривень.
   Звітуючи про роботу пенсійної служби, начальник Ковельського об’єднаного управління Інна Самолюк зазначила, що робочою групою по легалізації тіньових доходів протягом року легалізовано 46 робочих місць, від яких надходження єдиного внеску становить 89,5 тис. гривень.
    Під час наради відмічено, що важливим кроком поліпшення якості обслуговування громадян стало надання пенсійних послуг на рівні територіальних громад. У 2017 році до спеціалістів управління на відділених робочих місцях звернулося 1082 особи.
    Підводячи підсумки роботи за 2017 рік, начальник Старовижівського об’єднаного управління Анатолій Паримончук доповів учасникам наради, що на обліку в об'єднаному управлінні перебуває 19,0 тис. одержувачів пенсій. Середній розмір пенсійної виплати зріс на 14,3 % та складає 1785,29 гривень.
    Впродовж 2017 року фахівці Фонду призначили 642 нові пенсії, провели 955 перерахунків пенсій. Загалом збільшено пенсії 18321 одержувачу, що складає понад 96,3 % від загальної кількості пенсіонерів.
    Очільник Фонду області Петро Філіпчук підсумував роботу об'єднаних управлінь і відмітив, що важливим завданням залишається своєчасне призначення, перерахунок та виплата пенсій, а також проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення

Назад

18 лютого 2018 р.

Новини від управлінь Пенсійного фонду України в містах та районах області

9 лютого 2018 р.

08 лютого 2018 року начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Ольга Волдинер зустрілася зі студентами Луцького педагогічного коледжу, провівши лекцію на тему “Молодь за легальний заробіток”. Фахівець Фонду ознайомила студентів із основними перевагами легального працевлаштування для найманих працівників та роботодавців.Провела презентацію послуг електронного ресурсу Пенсійного фонду України “ВЕБ-портал електронних послуг”, зареєструвавшись на якому можна ознайомитись із даними персоніфікованого обліку, перевірити чи сплачує роботодавець страхові внески, а також отримати інформацію щодо порядку призначення, перерахунку та виплати пенсії. Учасники зустрічі отримали інформаційні буклети “Зарплата “у конверті” - життя без гарантій“. Студенти привернули увагу молоді до актуального питання сьогодення-легалізації заробітної плати, провівши флеш-моб в приміщенні коледжу.

Copyright 2008, pfulutsk.gov.ua