Домашня Написати лист
 

ПФУ в області

Громадська приймальня

Каталог послуг

Керівництво

Структура та телефони

Світлини

Новини

Вакансії

Законодавство

Законодавство та нормативні документи

Доступ до публічної інформації

Запобігання і протидія корупції

Очищення влади

Бланки звітності

Пенсійна реформа

Пенсійне забезпечення

Сплата страхових внесків

Електронна звітність

Персоніфікований облік

Консультують фахівці

Новини Пенсійного фонду Волині

13 лютого 2018 р.

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З УЧАСНИКАМИ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСКІЙ АЕС

Зустріч керівників місцевих осередків та членів громадської організації «Союз інвалідів Чорнобиля Волині», в якій взяла участь фахівець головного управління Фонду в області Алла Лейбик, відбулася 13 лютого цього року.
    Присутніх поінформовано про основні положення Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” - пенсійною реформою та перерахунком пенсій з 1 жовтня 2017 року.
    Учасникам заходу надано відповіді на їхні запитання та роз’яснення щодо порядку обчислення пенсії згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 № 851.
    Починаючи з першого жовтня 2017 року особам, які брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, інших ядерних аварій та випробувань, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї під час проходження дійсної строкової служби і внаслідок цього стали особами з інвалідністю, пенсія по інвалідності обчислюється відповідно до Закону №796 з п’ятикратного розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня відповідного року.
    Відбулося жваве обговорення актуальних питань. Надано вичерпні відповіді на всі запитання

Назад

26 квітня 2018 р.

Новини від управлінь Пенсійного фонду України в містах та районах області

9 лютого 2018 р.

08 лютого 2018 року начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Ольга Волдинер зустрілася зі студентами Луцького педагогічного коледжу, провівши лекцію на тему “Молодь за легальний заробіток”. Фахівець Фонду ознайомила студентів із основними перевагами легального працевлаштування для найманих працівників та роботодавців.Провела презентацію послуг електронного ресурсу Пенсійного фонду України “ВЕБ-портал електронних послуг”, зареєструвавшись на якому можна ознайомитись із даними персоніфікованого обліку, перевірити чи сплачує роботодавець страхові внески, а також отримати інформацію щодо порядку призначення, перерахунку та виплати пенсії. Учасники зустрічі отримали інформаційні буклети “Зарплата “у конверті” - життя без гарантій“. Студенти привернули увагу молоді до актуального питання сьогодення-легалізації заробітної плати, провівши флеш-моб в приміщенні коледжу.

Copyright 2008, pfulutsk.gov.ua