Домашня Написати лист
 

ПФУ в області

Громадська приймальня

Каталог послуг

Керівництво

Структура та телефони

Світлини

Новини

Вакансії

Законодавство

Законодавство та нормативні документи

Доступ до публічної інформації

Запобігання і протидія корупції

Очищення влади

Бланки звітності

Пенсійна реформа

Пенсійне забезпечення

Сплата страхових внесків

Електронна звітність

Персоніфікований облік

Консультують фахівці

Новини Пенсійного фонду Волині

13 лютого 2018 р.

ПРО ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ - КЕРІВНИКАМ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ ТА ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

12 лютого 2018 року начальник Луцького об’єднаного управління Тамара Козачук взяла участь у семінарі для керівників та бухгалтерів сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств з питань пенсійного законодавства України, легалізації трудових відносин та надання електронних послуг Пенсійним фондом України.
   Присутнім було надано роз’яснення щодо основних положень пенсійного законодавства, порядку призначення пенсії, її залежності від страхового стажу та заробітної плати, про можливості дистанційно отримувати послуги через Веб-портал.
   Учасникам заходу наголошено, що вони несуть персональну відповідальність за дотримання чинного законодавства про оплату праці, адже розмір майбутньої пенсії їхніх працівників залежить від величини заробітної плати, з якої сплачено страхові внески, та тривалості страхового стажу.
   В ході зустрічі присутні мали можливість поставити свої запитання та отримати кваліфіковану консультацію фахівця Фонду

Назад

26 квітня 2018 р.

Новини від управлінь Пенсійного фонду України в містах та районах області

9 лютого 2018 р.

08 лютого 2018 року начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Ольга Волдинер зустрілася зі студентами Луцького педагогічного коледжу, провівши лекцію на тему “Молодь за легальний заробіток”. Фахівець Фонду ознайомила студентів із основними перевагами легального працевлаштування для найманих працівників та роботодавців.Провела презентацію послуг електронного ресурсу Пенсійного фонду України “ВЕБ-портал електронних послуг”, зареєструвавшись на якому можна ознайомитись із даними персоніфікованого обліку, перевірити чи сплачує роботодавець страхові внески, а також отримати інформацію щодо порядку призначення, перерахунку та виплати пенсії. Учасники зустрічі отримали інформаційні буклети “Зарплата “у конверті” - життя без гарантій“. Студенти привернули увагу молоді до актуального питання сьогодення-легалізації заробітної плати, провівши флеш-моб в приміщенні коледжу.

Copyright 2008, pfulutsk.gov.ua