Домашня Написати лист
 

ПФУ в області

Громадська приймальня

Каталог послуг

Керівництво

Структура та телефони

Світлини

Новини

Вакансії

Законодавство

Законодавство та нормативні документи

Доступ до публічної інформації

Запобігання і протидія корупції

Очищення влади

Бланки звітності

Пенсійна реформа

Пенсійне забезпечення

Сплата страхових внесків

Електронна звітність

Персоніфікований облік

Консультують фахівці

Новини Пенсійного фонду Волині

12 лютого 2018 р.

«ПЕНСІЙНИЙ ВСЕОБУЧ» ДЛЯ ТИМЧАСОВО БЕЗРОБІТНИХ ГРОМАДЯН

08 лютого 2018 року головний спеціаліст Горохівського відділу обслуговування громадян Світлана Чернящук провела зустріч з тимчасово безробітними громадянами, які перебувають на обліку у районному центрі зайнятості.
   Представник Фонду акцентувала увагу присутніх на наслідках отримання заробітної плати «в конверті», залежності майбутньої пенсії від заробітної плати та стажу роботи. Адже офіційне працевлаштування є гарантією набуття страхового стажу та на отримання матеріального забезпечення в старості.
   Крім того, вона повідомила, що для самостійного контролю сплати роботодавцем страхових внесків достатньо зареєструватись на Веб-порталі Пенсійного фонду України

Назад

26 квітня 2018 р.

Новини від управлінь Пенсійного фонду України в містах та районах області

9 лютого 2018 р.

08 лютого 2018 року начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Ольга Волдинер зустрілася зі студентами Луцького педагогічного коледжу, провівши лекцію на тему “Молодь за легальний заробіток”. Фахівець Фонду ознайомила студентів із основними перевагами легального працевлаштування для найманих працівників та роботодавців.Провела презентацію послуг електронного ресурсу Пенсійного фонду України “ВЕБ-портал електронних послуг”, зареєструвавшись на якому можна ознайомитись із даними персоніфікованого обліку, перевірити чи сплачує роботодавець страхові внески, а також отримати інформацію щодо порядку призначення, перерахунку та виплати пенсії. Учасники зустрічі отримали інформаційні буклети “Зарплата “у конверті” - життя без гарантій“. Студенти привернули увагу молоді до актуального питання сьогодення-легалізації заробітної плати, провівши флеш-моб в приміщенні коледжу.

Copyright 2008, pfulutsk.gov.ua