Домашня Написати лист
 

ПФУ в області

Громадська приймальня

Каталог послуг

Керівництво

Структура та телефони

Світлини

Новини

Вакансії

Законодавство

Законодавство та нормативні документи

Доступ до публічної інформації

Запобігання і протидія корупції

Очищення влади

Бланки звітності

Пенсійна реформа

Пенсійне забезпечення

Сплата страхових внесків

Електронна звітність

Персоніфікований облік

Консультують фахівці

Новини Пенсійного фонду Волині

9 лютого 2018 р.

ПРО ПЕНСІЙНЕ ЗАКОНОДАВСТВО ГОВОРИЛИ З ОСВІТЯНАМИ

8 січня 2018 року відбулася зустріч головного спеціаліста Рожищенського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії Тетяною Дмитрієвою з працівниками Рожищенського відділу освіти.
   Фахівець надала роз`яснення щодо основних змін в пенсійному законодавстві, які відбулися з 01.10.2017 року в зв`язку з прийняттям Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”.
    На зустрічі обговорювались питання умов виходу на пенсію за віком та за вислугою років, порядку перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам, умов зарахування страхового стажу, поінформовано про перелік документів, необхідних для призначення та перерахунку пенсій.
    На завершення всім бажаючим рекомендовано зареєструватися на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, де можна отримувати інформацію зі своєї облікової картки в системі персоніфікованого обліку про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески, роздано буклети з пенсійної тематики, надано індивідуальні консультації

Назад

18 лютого 2018 р.

Новини від управлінь Пенсійного фонду України в містах та районах області

9 лютого 2018 р.

08 лютого 2018 року начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Ольга Волдинер зустрілася зі студентами Луцького педагогічного коледжу, провівши лекцію на тему “Молодь за легальний заробіток”. Фахівець Фонду ознайомила студентів із основними перевагами легального працевлаштування для найманих працівників та роботодавців.Провела презентацію послуг електронного ресурсу Пенсійного фонду України “ВЕБ-портал електронних послуг”, зареєструвавшись на якому можна ознайомитись із даними персоніфікованого обліку, перевірити чи сплачує роботодавець страхові внески, а також отримати інформацію щодо порядку призначення, перерахунку та виплати пенсії. Учасники зустрічі отримали інформаційні буклети “Зарплата “у конверті” - життя без гарантій“. Студенти привернули увагу молоді до актуального питання сьогодення-легалізації заробітної плати, провівши флеш-моб в приміщенні коледжу.

Copyright 2008, pfulutsk.gov.ua