Домашня Написати лист
 

ПФУ в області

Громадська приймальня

Каталог послуг

Керівництво

Структура та телефони

Світлини

Новини

Вакансії

Законодавство

Законодавство та нормативні документи

Доступ до публічної інформації

Запобігання і протидія корупції

Очищення влади

Бланки звітності

Пенсійна реформа

Пенсійне забезпечення

Сплата страхових внесків

Електронна звітність

Персоніфікований облік

Консультують фахівці

Новини Пенсійного фонду Волині

9 лютого 2018 р.

КЛЮЧОВІ НАПРЯМКИ ВЗАЄМОДІЇ З ДЕРЖАВНИМИ ВИКОНАВЦЯМИ ОБГОВОРЕНО НА ВОЛИНІ
   

8 лютого 2018 року в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Волинській області відбулась спільна нарада територіальних управлінь Фонду та органів державної виконавчої служби в області.
   Під час наради обговорено ключові питання співпраці, зокрема, розглянуто питання взаємодії органів державної виконавчої служби та органів Пенсійного фонду України в області при виконанні рішень про стягнення коштів до бюджету Фонду.
   Крім того, проаналізовано стан організації роботи з погашення заборгованості за судовими рішеннями відповідно до Порядку погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою, затвердженого урядовою постановою від 03.09.2014 №440.
   В ході наради акцентовано увагу її учасників на проблемних питаннях по зазначених напрямках роботи та визначено завдання з метою поліпшення стану взаємодії органів Фонду та державної виконавчої служби в області

Назад

26 квітня 2018 р.

Новини від управлінь Пенсійного фонду України в містах та районах області

9 лютого 2018 р.

08 лютого 2018 року начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Ольга Волдинер зустрілася зі студентами Луцького педагогічного коледжу, провівши лекцію на тему “Молодь за легальний заробіток”. Фахівець Фонду ознайомила студентів із основними перевагами легального працевлаштування для найманих працівників та роботодавців.Провела презентацію послуг електронного ресурсу Пенсійного фонду України “ВЕБ-портал електронних послуг”, зареєструвавшись на якому можна ознайомитись із даними персоніфікованого обліку, перевірити чи сплачує роботодавець страхові внески, а також отримати інформацію щодо порядку призначення, перерахунку та виплати пенсії. Учасники зустрічі отримали інформаційні буклети “Зарплата “у конверті” - життя без гарантій“. Студенти привернули увагу молоді до актуального питання сьогодення-легалізації заробітної плати, провівши флеш-моб в приміщенні коледжу.

Copyright 2008, pfulutsk.gov.ua