Домашня Написати лист
 

ПФУ в області

Громадська приймальня

Каталог послуг

Керівництво

Структура та телефони

Світлини

Новини

Вакансії

Законодавство

Законодавство та нормативні документи

Доступ до публічної інформації

Запобігання і протидія корупції

Очищення влади

Бланки звітності

Пенсійна реформа

Пенсійне забезпечення

Сплата страхових внесків

Електронна звітність

Персоніфікований облік

Консультують фахівці

Новини Пенсійного фонду Волині

8 лютого 2018 р.

МАЙБУТНЯ ПЕНСІЯ В РУКАХ РОБІТНИКА ТА РОБОТОДАВЦЯ

07 лютого 2018 року перший заступник начальника Володимир-Волинського об’єднаного управління Руслана Левчук взяла участь в семінарі з керівниками та бухгалтерами сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств.
   Фахівець Фонду ознайомила присутніх зі змінами у пенсійному законодавстві з січня 2018 року, умовами зарахування страхового стажу, веденням реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування та порядком відшкодування сум виплачених та доставлених пільгових пенсій.
   Роботодавцям наголошено, що вони несуть персональну відповідальність за дотримання чинного законодавства про оплату праці, адже розмір майбутньої пенсії їхніх працівників залежить від величини заробітної плати, з якої сплачено страхові внески, та тривалості страхового стажу.
   Звернула увагу на функціонування веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, за допомогою якого можна контролювати особисті дані реєстру застрахованих осіб.
   В ході зустрічі присутні поставили ряд запитань, на які отримали кваліфіковані відповіді

Назад

18 лютого 2018 р.

Новини від управлінь Пенсійного фонду України в містах та районах області

9 лютого 2018 р.

08 лютого 2018 року начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Ольга Волдинер зустрілася зі студентами Луцького педагогічного коледжу, провівши лекцію на тему “Молодь за легальний заробіток”. Фахівець Фонду ознайомила студентів із основними перевагами легального працевлаштування для найманих працівників та роботодавців.Провела презентацію послуг електронного ресурсу Пенсійного фонду України “ВЕБ-портал електронних послуг”, зареєструвавшись на якому можна ознайомитись із даними персоніфікованого обліку, перевірити чи сплачує роботодавець страхові внески, а також отримати інформацію щодо порядку призначення, перерахунку та виплати пенсії. Учасники зустрічі отримали інформаційні буклети “Зарплата “у конверті” - життя без гарантій“. Студенти привернули увагу молоді до актуального питання сьогодення-легалізації заробітної плати, провівши флеш-моб в приміщенні коледжу.

Copyright 2008, pfulutsk.gov.ua