Домашня Написати лист
 

ПФУ в області

Громадська приймальня

Каталог послуг

Керівництво

Структура та телефони

Світлини

Новини

Вакансії

Законодавство

Законодавство та нормативні документи

Доступ до публічної інформації

Запобігання і протидія корупції

Очищення влади

Бланки звітності

Пенсійна реформа

Пенсійне забезпечення

Сплата страхових внесків

Електронна звітність

Персоніфікований облік

Консультують фахівці

Новини Пенсійного фонду Волині

13 жовтня 2017 р.

ЗУСТРІЧ ІЗ ЖУРНАЛІСТАМИ

У рамках інформаційних заходів, спрямованих на роз’яснення положень Закону щодо пенсійної реформи, начальник Луцького об’єднаного управління Пенсійного фонду Волинської області Тамара Козачук зустрілася з журналістами ТРК “АВЕРС” та “Сфера-ТВС”.
   Під час діалогу фахівець пенсійної служби поінформувала, яким категоріям пенсіонерів і які саме види виплат збільшені у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму.
   Керівниця запевнила, що пенсіонерам не потрібно звертатись до управління Фонду за перерахунком, оскільки він буде проведений автоматизованим способом і виплата здійснюватиметься у жовтні за двома відомостями.
   Представник Фонду звернула увагу, що для мешканців м.Луцька та Луцького району будуть надаватись консультації з питань запровадження нового закону в громадських приймальнях та в об’єднаних територіальних громадах, де створено віддалені робочі місця працівників Фонду

Назад

20 березня 2018 р.

Новини від управлінь Пенсійного фонду України в містах та районах області

9 лютого 2018 р.

08 лютого 2018 року начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Ольга Волдинер зустрілася зі студентами Луцького педагогічного коледжу, провівши лекцію на тему “Молодь за легальний заробіток”. Фахівець Фонду ознайомила студентів із основними перевагами легального працевлаштування для найманих працівників та роботодавців.Провела презентацію послуг електронного ресурсу Пенсійного фонду України “ВЕБ-портал електронних послуг”, зареєструвавшись на якому можна ознайомитись із даними персоніфікованого обліку, перевірити чи сплачує роботодавець страхові внески, а також отримати інформацію щодо порядку призначення, перерахунку та виплати пенсії. Учасники зустрічі отримали інформаційні буклети “Зарплата “у конверті” - життя без гарантій“. Студенти привернули увагу молоді до актуального питання сьогодення-легалізації заробітної плати, провівши флеш-моб в приміщенні коледжу.

Copyright 2008, pfulutsk.gov.ua