Домашня Написати лист
 

ПФУ в області

Громадська приймальня

Каталог послуг

Керівництво

Структура та телефони

Світлини

Новини

Вакансії

Законодавство

Законодавство та нормативні документи

Доступ до публічної інформації

Запобігання і протидія корупції

Очищення влади

Бланки звітності

Пенсійна реформа

Пенсійне забезпечення

Сплата страхових внесків

Електронна звітність

Персоніфікований облік

Консультують фахівці

Новини Пенсійного фонду Волині

12 жовтня 2017 р.

ПРО ОСУЧАСНЕННЯ ПЕНСІЙ - НА ОБЛАСНОМУ РАДІО

Радіослухачам Волині про впровадження пенсійної реформи розповіли начальник Луцького об’єднаного управління Пенсійного фонду Волинської області ТамарА Козачук та начальник відділу призначення, виплати та перерахунку пенсій в м.Луцьку Оксани Ткачук. радіокомпанії.
   В ході розмови фахівці пенсійної служби поінформували про зміни, які передбачаються відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення пенсій».
   Зі слів керівника, у жовтні пенсіонери зможуть отримати виплати у новому розмірі за двома відомостями.При цьому перерахунки пенсій будуть проводитись за матеріалами пенсійних справ, без звернень пенсіонерів.
   Також були надані відповіді на запитання слухачів, які надходили під час прямого ефіру.

Назад

20 березня 2018 р.

Новини від управлінь Пенсійного фонду України в містах та районах області

9 лютого 2018 р.

08 лютого 2018 року начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Ольга Волдинер зустрілася зі студентами Луцького педагогічного коледжу, провівши лекцію на тему “Молодь за легальний заробіток”. Фахівець Фонду ознайомила студентів із основними перевагами легального працевлаштування для найманих працівників та роботодавців.Провела презентацію послуг електронного ресурсу Пенсійного фонду України “ВЕБ-портал електронних послуг”, зареєструвавшись на якому можна ознайомитись із даними персоніфікованого обліку, перевірити чи сплачує роботодавець страхові внески, а також отримати інформацію щодо порядку призначення, перерахунку та виплати пенсії. Учасники зустрічі отримали інформаційні буклети “Зарплата “у конверті” - життя без гарантій“. Студенти привернули увагу молоді до актуального питання сьогодення-легалізації заробітної плати, провівши флеш-моб в приміщенні коледжу.

Copyright 2008, pfulutsk.gov.ua