Домашня Написати лист
 

ПФУ в області

Громадська приймальня

Каталог послуг

Керівництво

Структура та телефони

Світлини

Новини

Вакансії

Законодавство

Законодавство та нормативні документи

Доступ до публічної інформації

Запобігання і протидія корупції

Очищення влади

Бланки звітності

Пенсійна реформа

Пенсійне забезпечення

Сплата страхових внесків

Електронна звітність

Персоніфікований облік

Консультують фахівці

Новини Пенсійного фонду Волині

12 жовтня 2017 р.

ПРО ОСУЧАСНЕННЯ ПЕНСІЙ-ВОЛИНСЬКИМ ЗМІ

Волиняни з жовтня отримують підвищену пенсію. Цього місяця її виплачуватимуть двома відомостями. Про це йшлося під час прес-конференції в головному управлінні Пенсійного фонду України у Волинській області.
   Як інформував начальник головного управління Петро Філіпчук, з 10 жовтня набув чинності Закон України від № 2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій». Осучаснення та перерахунок пенсій здійснювали автоматично і не потребувало додаткових звернень громадян до пенсійного фонду», - зауважив очільник Пенсійного фонду. Він розповів, що на Волині на фінансування пенсій у жовтні спрямують 571,6 млн. гривень. Після перерахунку волиняни отримають додатково 83,6 млн гривень. Підвищення пенсії стосується понад 292 тисяч осіб, а це понад 90% пенсіонерів Волині. З 1 жовтня ц. р. зріс мінімальний розмір пенсії за віком при повному страховому стажі для жінок - 30 р., для чоловіків - 35 р. і становить 1452,00 грн., такий же розмір пенсії встановлено інвалідам І — ІІІ груп та особам, які отримують пенсію в разі втрати годувальника.
   На завершення Петро Філіпчук запевнив, що реформа дасть результати для встановлення справедливого підходу стосовно кожного пенсіонера. Адже відміниться «зрівнялівка», тобто одночасне підняття пенсії на однакову суму для різних категорій пенсіонерів

Назад

20 березня 2018 р.

Новини від управлінь Пенсійного фонду України в містах та районах області

9 лютого 2018 р.

08 лютого 2018 року начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Ольга Волдинер зустрілася зі студентами Луцького педагогічного коледжу, провівши лекцію на тему “Молодь за легальний заробіток”. Фахівець Фонду ознайомила студентів із основними перевагами легального працевлаштування для найманих працівників та роботодавців.Провела презентацію послуг електронного ресурсу Пенсійного фонду України “ВЕБ-портал електронних послуг”, зареєструвавшись на якому можна ознайомитись із даними персоніфікованого обліку, перевірити чи сплачує роботодавець страхові внески, а також отримати інформацію щодо порядку призначення, перерахунку та виплати пенсії. Учасники зустрічі отримали інформаційні буклети “Зарплата “у конверті” - життя без гарантій“. Студенти привернули увагу молоді до актуального питання сьогодення-легалізації заробітної плати, провівши флеш-моб в приміщенні коледжу.

Copyright 2008, pfulutsk.gov.ua