Домашня Написати лист
 

ПФУ в області

Громадська приймальня

Каталог послуг

Керівництво

Структура та телефони

Світлини

Новини

Вакансії

Законодавство

Законодавство та нормативні документи

Доступ до публічної інформації

Запобігання і протидія корупції

Очищення влади

Бланки звітності

Пенсійна реформа

Пенсійне забезпечення

Сплата страхових внесків

Електронна звітність

Персоніфікований облік

Консультують фахівці

Новини Пенсійного фонду Волині

11 жовтня 2017 р.

ПРОВЕДЕНО ЗУСТРІЧ З НЕПРАЦЮЮЧИМИ ГРОМАДЯНАМИ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Головний спеціаліст відділу методології та організації роботи з обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Зоряна Довгайчук провела зустріч із людьми з інвалідністю, які перебувають на обліку у Луцькому міському центрі зайнятості.
    В ході зустрічі надала роз’яснення щодо порядку виплати пенсії особам, які втратили працездатність. Зазначила, що у непрацюючих громадян з інвалідністю за наявності повного страхового стажу є можливість отримувати пенсію за інвалідністю у розмірі пенсії за віком. У разі відсутності одного з батьків у дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства призначається пенсія по втраті годувальника в органах Пенсійного фонду та державна соціальна допомога у органах соцзахисту. У випадку наявності на день досягнення пенсійного віку 24-х місяців страхового стажу у даної категорії осіб можна здійснити перехід з пенсії за інвалідністю на пенсію за віком з урахуванням показника середньої заробітної плати.
    Окрім того, фахівець головного управління ознайомила із можливостями веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.
    Слухачі отримали відповіді на всі поставлені питання

Назад

20 березня 2018 р.

Новини від управлінь Пенсійного фонду України в містах та районах області

9 лютого 2018 р.

08 лютого 2018 року начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Ольга Волдинер зустрілася зі студентами Луцького педагогічного коледжу, провівши лекцію на тему “Молодь за легальний заробіток”. Фахівець Фонду ознайомила студентів із основними перевагами легального працевлаштування для найманих працівників та роботодавців.Провела презентацію послуг електронного ресурсу Пенсійного фонду України “ВЕБ-портал електронних послуг”, зареєструвавшись на якому можна ознайомитись із даними персоніфікованого обліку, перевірити чи сплачує роботодавець страхові внески, а також отримати інформацію щодо порядку призначення, перерахунку та виплати пенсії. Учасники зустрічі отримали інформаційні буклети “Зарплата “у конверті” - життя без гарантій“. Студенти привернули увагу молоді до актуального питання сьогодення-легалізації заробітної плати, провівши флеш-моб в приміщенні коледжу.

Copyright 2008, pfulutsk.gov.ua