Домашня Написати лист
 

ПФУ в області

Громадська приймальня

Каталог послуг

Керівництво

Структура та телефони

Світлини

Новини

Вакансії

Законодавство

Законодавство та нормативні документи

Доступ до публічної інформації

Запобігання і протидія корупції

Очищення влади

Бланки звітності

Пенсійна реформа

Пенсійне забезпечення

Сплата страхових внесків

Електронна звітність

Персоніфікований облік

Консультують фахівці

Новини Пенсійного фонду Волині

10 жовтня 2017 р.

ЗУСТРІЧ З ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМИ

9 жовтня 2017 року за участі головного спеціаліста відділу з питань виплати пенсій головного управління Пенсійного фонду України в області Людмили Рудь проведено зустріч за “круглим столом” з переселенцями зі східних областей.
    В ході зустрічі надано роз’яснення щодо порядку призначення та виплати пенсії територіальними органами Пенсійного фонду України за місцем фактичного проживання (перебування) внутрішньо переміщених осіб на підконтрольних українській владі територіях, здійснення виплати пенсій після прийняття рішення про їх відновлення або призначення.
    Довідково: починаючи з 21.03.2014 року до головного та територіальних управлінь Пенсійного фонду України у Волинській області звернулось 1665 осіб, які переселилися з Донецької, Луганської областей та АР Крим і м. Севастополя. Зокрема: 834 з Донецької області, 772- Луганської області, АР Крим та м.Севастополя -59 осіб. На даний час виплата пенсій проводиться 623 особам

Назад

20 березня 2018 р.

Новини від управлінь Пенсійного фонду України в містах та районах області

9 лютого 2018 р.

08 лютого 2018 року начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Ольга Волдинер зустрілася зі студентами Луцького педагогічного коледжу, провівши лекцію на тему “Молодь за легальний заробіток”. Фахівець Фонду ознайомила студентів із основними перевагами легального працевлаштування для найманих працівників та роботодавців.Провела презентацію послуг електронного ресурсу Пенсійного фонду України “ВЕБ-портал електронних послуг”, зареєструвавшись на якому можна ознайомитись із даними персоніфікованого обліку, перевірити чи сплачує роботодавець страхові внески, а також отримати інформацію щодо порядку призначення, перерахунку та виплати пенсії. Учасники зустрічі отримали інформаційні буклети “Зарплата “у конверті” - життя без гарантій“. Студенти привернули увагу молоді до актуального питання сьогодення-легалізації заробітної плати, провівши флеш-моб в приміщенні коледжу.

Copyright 2008, pfulutsk.gov.ua