Домашня Написати лист
 

ПФУ в області

Громадська приймальня

Каталог послуг

Керівництво

Структура та телефони

Світлини

Новини

Вакансії

Законодавство

Законодавство та нормативні документи

Доступ до публічної інформації

Запобігання і протидія корупції

Очищення влади

Бланки звітності

Пенсійна реформа

Пенсійне забезпечення

Сплата страхових внесків

Електронна звітність

Персоніфікований облік

Консультують фахівці

Новини Пенсійного фонду Волині

13 вересня 2017 р.

ЗУСТРІЧ З ПРАЦІВНИКАМИ ЛУЦЬКОГО РАЙОННОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ'Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

13 вересня поточного року заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в області Лариса Лучковська провела зустріч з працівниками Луцького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
    Під час зустрічі ознайомила з основними положеннями Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», зокрема, про право на призначення пенсії, залежність розміру пенсії від тривалості страхового стажу та розміру заробітної плати, з якої сплачено внески. Надала роз'яснення щодо перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам, зарахування до страхового стажу різних періодів трудової діяльності, в т.ч. періодів навчання, догляду за дитиною до трьох років.
   Ознайомила присутніх з нововведеннями, які передбачає пенсійна реформа з 1 жовтня 2017 року. Одним з перспективних напрямків пенсійної реформи Лариса Лучковська назвала майбутнє запровадження накопичувальної системи, яка успішно працює в більшості країн світу і завдяки якій люди мають гідне забезпечення у старості.
   Підсумовуючи розмову, посадовець додала, що необхідні роз’яснення можна отримати в режимі “гарячих” телефонних ліній та на офіційних сторінках в соціальних мережах.
   Під час зустрічі присутнім надали вичерпні відповіді на всі запитання

Назад

22 лютого 2018 р.

Новини від управлінь Пенсійного фонду України в містах та районах області

9 лютого 2018 р.

08 лютого 2018 року начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Ольга Волдинер зустрілася зі студентами Луцького педагогічного коледжу, провівши лекцію на тему “Молодь за легальний заробіток”. Фахівець Фонду ознайомила студентів із основними перевагами легального працевлаштування для найманих працівників та роботодавців.Провела презентацію послуг електронного ресурсу Пенсійного фонду України “ВЕБ-портал електронних послуг”, зареєструвавшись на якому можна ознайомитись із даними персоніфікованого обліку, перевірити чи сплачує роботодавець страхові внески, а також отримати інформацію щодо порядку призначення, перерахунку та виплати пенсії. Учасники зустрічі отримали інформаційні буклети “Зарплата “у конверті” - життя без гарантій“. Студенти привернули увагу молоді до актуального питання сьогодення-легалізації заробітної плати, провівши флеш-моб в приміщенні коледжу.

Copyright 2008, pfulutsk.gov.ua