Домашня Написати лист
 

ПФУ в області

Громадська приймальня

Каталог послуг

Керівництво

Структура та телефони

Світлини

Новини

Вакансії

Законодавство

Законодавство та нормативні документи

Доступ до публічної інформації

Запобігання і протидія корупції

Очищення влади

Бланки звітності

Пенсійна реформа

Пенсійне забезпечення

Сплата страхових внесків

Електронна звітність

Персоніфікований облік

Консультують фахівці

Новини Пенсійного фонду Волині

13 вересня 2017 р.

ЗУСТРІЧ У ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

Про основні напрямки реформування пенсійної системи, роз’яснення нормативно-правових актів з питань пенсійного забезпечення йшлося під час зустрічі завідувача Любомльського сектору обслуговування громадян Шацько-Любомльського об‘єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області Наталії Пастощук з працівниками Любомльської райспоживспілки 12 вересня поточного року.
    В ході зустрічі були надані роз’яснення щодо умов та порядку виходу на пенсію за віком, механізму перерахунку та особливого порядку виплати пенсій працюючим пенсіонерам.
   Працівники дізналися про нововведення у сфері пенсійного законодавства, а саме про перехід органів Фонду на централізовану підсистему призначення, перерахунку та виплати пенсій на основі електронної пенсійної справи.
   Наталія Пастощук запропонувала зареєструватись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України та отримувати інформацію зі своєї облікової картки про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески з системи персоніфікованого обліку. Також нагадала про можливість отримання консультацій через “гарячу” телефонну лінію.
    Всім бажаючим надано індивідуальні консультації.

Назад

22 листопада 2017 р.

Новини від управлінь Пенсійного фонду України в містах та районах області

Copyright 2008, pfulutsk.gov.ua