Домашня Написати лист
 

ПФУ в області

Громадська приймальня

Каталог послуг

Керівництво

Структура та телефони

Світлини

Новини

Вакансії

Законодавство

Законодавство та нормативні документи

Доступ до публічної інформації

Запобігання і протидія корупції

Очищення влади

Бланки звітності

Пенсійна реформа

Пенсійне забезпечення

Сплата страхових внесків

Електронна звітність

Персоніфікований облік

Консультують фахівці

Новини Пенсійного фонду Волині

13 вересня 2017 р.

ЗУСТРІЧ У ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

Про основні напрямки реформування пенсійної системи, роз’яснення нормативно-правових актів з питань пенсійного забезпечення йшлося під час зустрічі завідувача Любомльського сектору обслуговування громадян Шацько-Любомльського об‘єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області Наталії Пастощук з працівниками Любомльської райспоживспілки 12 вересня поточного року.
    В ході зустрічі були надані роз’яснення щодо умов та порядку виходу на пенсію за віком, механізму перерахунку та особливого порядку виплати пенсій працюючим пенсіонерам.
   Працівники дізналися про нововведення у сфері пенсійного законодавства, а саме про перехід органів Фонду на централізовану підсистему призначення, перерахунку та виплати пенсій на основі електронної пенсійної справи.
   Наталія Пастощук запропонувала зареєструватись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України та отримувати інформацію зі своєї облікової картки про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески з системи персоніфікованого обліку. Також нагадала про можливість отримання консультацій через “гарячу” телефонну лінію.
    Всім бажаючим надано індивідуальні консультації.

Назад

22 лютого 2018 р.

Новини від управлінь Пенсійного фонду України в містах та районах області

9 лютого 2018 р.

08 лютого 2018 року начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Ольга Волдинер зустрілася зі студентами Луцького педагогічного коледжу, провівши лекцію на тему “Молодь за легальний заробіток”. Фахівець Фонду ознайомила студентів із основними перевагами легального працевлаштування для найманих працівників та роботодавців.Провела презентацію послуг електронного ресурсу Пенсійного фонду України “ВЕБ-портал електронних послуг”, зареєструвавшись на якому можна ознайомитись із даними персоніфікованого обліку, перевірити чи сплачує роботодавець страхові внески, а також отримати інформацію щодо порядку призначення, перерахунку та виплати пенсії. Учасники зустрічі отримали інформаційні буклети “Зарплата “у конверті” - життя без гарантій“. Студенти привернули увагу молоді до актуального питання сьогодення-легалізації заробітної плати, провівши флеш-моб в приміщенні коледжу.

Copyright 2008, pfulutsk.gov.ua