Домашня Написати лист
 

ПФУ в області

Громадська приймальня

Каталог послуг

Керівництво

Структура та телефони

Світлини

Новини

Вакансії

Законодавство

Законодавство та нормативні документи

Доступ до публічної інформації

Запобігання і протидія корупції

Очищення влади

Бланки звітності

Пенсійна реформа

Пенсійне забезпечення

Сплата страхових внесків

Електронна звітність

Персоніфікований облік

Консультують фахівці

Новини Пенсійного фонду Волині

12 вересня 2017 р.

ТИМЧАСОВО БЕЗРОБІТНІЙ МОЛОДІ - ПРО ОСОБЛИВОСТІ ТА УМОВИ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Головний спеціаліст відділу методології та організації роботи з обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Зоряна Довгайчук провела зустріч з тимчасово безробітною молоддю, яка перебуває на обліку в Луцькому міському центрі зайнятості.
   Під час зустрічі посадовець основну увагу приділила питанню негативних наслідків нелегальної зайнятості населення, що призводить до соціальної незахищеності громадян та відсутності права на пенсію при досягненні пенсійного віку. Наголосила на тому, що пенсія «в конверті» не виплачується. Розповіла про умови та порядок призначення пенсій різного виду, умов зарахування стажу роботи. Поінформувала про можливість добровільної участь в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.
   Нагадала присутнім про можливість отримання консультацій з питань пенсійного забезпечення на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України

Назад

22 лютого 2018 р.

Новини від управлінь Пенсійного фонду України в містах та районах області

9 лютого 2018 р.

08 лютого 2018 року начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Ольга Волдинер зустрілася зі студентами Луцького педагогічного коледжу, провівши лекцію на тему “Молодь за легальний заробіток”. Фахівець Фонду ознайомила студентів із основними перевагами легального працевлаштування для найманих працівників та роботодавців.Провела презентацію послуг електронного ресурсу Пенсійного фонду України “ВЕБ-портал електронних послуг”, зареєструвавшись на якому можна ознайомитись із даними персоніфікованого обліку, перевірити чи сплачує роботодавець страхові внески, а також отримати інформацію щодо порядку призначення, перерахунку та виплати пенсії. Учасники зустрічі отримали інформаційні буклети “Зарплата “у конверті” - життя без гарантій“. Студенти привернули увагу молоді до актуального питання сьогодення-легалізації заробітної плати, провівши флеш-моб в приміщенні коледжу.

Copyright 2008, pfulutsk.gov.ua