Домашня Написати лист
 

ПФУ в області

Громадська приймальня

Каталог послуг

Керівництво

Структура та телефони

Світлини

Новини

Вакансії

Законодавство

Законодавство та нормативні документи

Доступ до публічної інформації

Запобігання і протидія корупції

Очищення влади

Бланки звітності

Пенсійна реформа

Пенсійне забезпечення

Сплата страхових внесків

Електронна звітність

Персоніфікований облік

Консультують фахівці

Новини Пенсійного фонду Волині

12 вересня 2017 р.

НАВЧАННЯ НАЧАЛЬНИКІВ ВІДДІЛІВ (СЕКТОРІВ) З ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН ОБ'ЄДНАНИХ УПРАВЛІНЬ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Сьогодні начальник головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області прийняв участь у короткостроковому тематичному семінарі на тему “Організаційно-правові засади діяльності органу виконавчої влади” із начальниками відділів (секторів) з обслуговування громадян об’єднаних управлінь Пенсійного фонду України у Волинській області, який проходить у Волинському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування,державних підприємств, установ і організацій.
    В ході зустрічі Петро Філіпчук звернув увагу присутніх на основні завдання, які стоять перед органами Пенсійного фонду України на сучасному етапі, а також наголосив на неухильному дотриманні нових форм обслуговування громадян.
    По завершенню зустрічі керівник Пенсійного фонду краю надав чіткі та вичерпні відповіді на запитання присутніх.

Назад

22 лютого 2018 р.

Новини від управлінь Пенсійного фонду України в містах та районах області

9 лютого 2018 р.

08 лютого 2018 року начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Ольга Волдинер зустрілася зі студентами Луцького педагогічного коледжу, провівши лекцію на тему “Молодь за легальний заробіток”. Фахівець Фонду ознайомила студентів із основними перевагами легального працевлаштування для найманих працівників та роботодавців.Провела презентацію послуг електронного ресурсу Пенсійного фонду України “ВЕБ-портал електронних послуг”, зареєструвавшись на якому можна ознайомитись із даними персоніфікованого обліку, перевірити чи сплачує роботодавець страхові внески, а також отримати інформацію щодо порядку призначення, перерахунку та виплати пенсії. Учасники зустрічі отримали інформаційні буклети “Зарплата “у конверті” - життя без гарантій“. Студенти привернули увагу молоді до актуального питання сьогодення-легалізації заробітної плати, провівши флеш-моб в приміщенні коледжу.

Copyright 2008, pfulutsk.gov.ua