Домашня Написати лист
 

ПФУ в області

Громадська приймальня

Каталог послуг

Керівництво

Структура та телефони

Світлини

Новини

Вакансії

Законодавство

Законодавство та нормативні документи

Доступ до публічної інформації

Запобігання і протидія корупції

Очищення влади

Бланки звітності

Пенсійна реформа

Пенсійне забезпечення

Сплата страхових внесків

Електронна звітність

Персоніфікований облік

Консультують фахівці

Новини Пенсійного фонду Волині

8 вересня 2017 р.

НА ВОЛИНІ НАБЛИЖАЮТЬ ПОСЛУГИ ДО ГРОМАДЯН

06 вересня поточного року відбулась робоча зустріч начальника головного управління Фонду у Волинській області Петра Філіпчука з головою Маневицької районної державної адміністрації Андрієм Линдюком щодо створення віддаленого робочого місця на базі Маневицького Центру надання адміністративних послуг.
   Пенсіонери та застраховані особи зможуть отримати консультації з питань, що належать до компетенції Пенсійного фонду, зокрема щодо порядку призначення, перерахунку та виплати пенсій, роз’яснення норм чинного законодавства у сфері пенсійного забезпечення.
   Уже на сьогодні на Волині в 6 об’єднаних громадах функціонує 7 віддалених робочих місць територіальних органів Фонду. Завдяки цьому понад 740 пенсіонерів отримали послуги безпосередньо за місцем проживання, адже зручність, доступність, оперативність та якість надання послуг громадянам є головним пріоритетом в роботі територіальних управлінь.
   Довідково: населення Маневицького району становить 57 тис. осіб, у тому числі 14 564 пенсіонери.

Назад

22 лютого 2018 р.

Новини від управлінь Пенсійного фонду України в містах та районах області

9 лютого 2018 р.

08 лютого 2018 року начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Ольга Волдинер зустрілася зі студентами Луцького педагогічного коледжу, провівши лекцію на тему “Молодь за легальний заробіток”. Фахівець Фонду ознайомила студентів із основними перевагами легального працевлаштування для найманих працівників та роботодавців.Провела презентацію послуг електронного ресурсу Пенсійного фонду України “ВЕБ-портал електронних послуг”, зареєструвавшись на якому можна ознайомитись із даними персоніфікованого обліку, перевірити чи сплачує роботодавець страхові внески, а також отримати інформацію щодо порядку призначення, перерахунку та виплати пенсії. Учасники зустрічі отримали інформаційні буклети “Зарплата “у конверті” - життя без гарантій“. Студенти привернули увагу молоді до актуального питання сьогодення-легалізації заробітної плати, провівши флеш-моб в приміщенні коледжу.

Copyright 2008, pfulutsk.gov.ua