Домашня Написати лист
 

ПФУ в області

Громадська приймальня

Каталог послуг

Керівництво

Структура та телефони

Світлини

Новини

Вакансії

Законодавство

Законодавство та нормативні документи

Доступ до публічної інформації

Запобігання і протидія корупції

Очищення влади

Бланки звітності

Пенсійна реформа

Пенсійне забезпечення

Сплата страхових внесків

Електронна звітність

Персоніфікований облік

Консультують фахівці

Консультують фахівці

Пенсійне забезпечення
Сплата страхових внесків
Персоніфікований облік

Всі запитання

27 листопада 2011 р., 16:42:42
Ім'я: Тамара
Тема: Пенсійне забезпечення
Запитання:
   З 10 лютого 2011р. знаходжусь на пенсії державного службовця згідно п.2 ст.40 КЗпП у звязку з невідповідністю займаній посаді за станом здоровя.Чи можу я зареєструватися підприємцем з 01.10.2011р. і як це відобразиться на отриманні пенсії державного службовця?

Відповідь:
   Згідно з пунктом 7 Прикінцевих положень Закону достроково призначена пенсія за віком з урахуванням підпункту "г" частини першої пункту 1 статті 26 Закону України "Про зайнятість населення", пункту "в" частини другої статті 12 Закону України "Про загальні засади подальшої експлуатації і зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення зруйнованого четвертого енергоблока цієї АЕС на екологічно безпечну систему" та статті 21 Закону України "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні" ( а це саме Ваш випадок) у період до досягнення пенсійного віку, встановленого статтею 26 цього Закону, працюючим пенсіонерам не виплачується.Отже, якщо Ви зареєструєтесь підприємцем, то виплата пенсії до досягнення пенсійного віку буде припинена.

24 листопада 2011 р., 22:02:49
Ім'я: Тамара
Тема: Пенсійне забезпечення
Запитання:
   Отримую пенсію за спеціальним законом “Держслужба ” (з липня 2009 року). Звільнилася з роботи (держслужби) в липні 2011 року. В жовтні поступила на роботу службовцем (не держслужба). Чи Пенсійний фонд не перерахує мою пенсію по ЗУ “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування ”.

Відповідь:
   Повідомляємо, що згідно з нормами статті 37 Закону України «Про державну службу», зі змінами внесеними з 01.10.11р., пенсія, призначена відповідно до цієї статті, в період роботи на посадах, які дають право на призначення пенсії в порядку і на умовах, передбачених цим Законом, законами України "Про статус народного депутата України", "Про прокуратуру", "Про наукову і науково-технічну діяльність", виплачується у розмірі, обчисленому відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", а після звільнення з таких посад - у розмірі, обчисленому відповідно до цього Закону
Отже, Якщо Ви влаштувались на роботу службовцем, то порядок виплати Вашої пенсії не змінюється.


20 листопада 2011 р., 11:59:02
Ім'я: Оксана
Тема: Пенсійне забезпечення
Запитання:
   До скольки лет сироты имеют право получать пенсию?

Відповідь:
   Відповідно до статті 36 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» діти-сироти мають право отримувати пенсію в разі втрати годувальника до досягнення ними 23 років. В даному випадку до дітей сиріт відносяться діти, які втрати обох батьків.

7 вересня 2011 р., 16:25:35
Ім'я: Ірина
Тема: Персоніфікований облік
Запитання:
   Якщо в 1999-2000 роках на людину не подавали персоніфікацію до ПФ, а зараз їй треба оформлювати пенсію. Що робити в такому випадку підприємству, на якому працювала ця людина?

Відповідь:
   Доброго дня, необхідно підготувати звіт до системи персоніфікованого обліку на людину за 2000 рік і подати в управління Фонду за місцем реєстрації страхувальника.

12 квітня 2011 р., 00:31:04
Ім'я: Генадій
Тема: Персоніфікований облік
Запитання:
   Які строки подачі звітності та декларацій до пенсійного фонду підприємця на загальній системі ополаткування шляхом сплати авансових внесків без найманих працівників.

Відповідь:
   Відповідно до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованих внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування органам Пенсійного фонду № 26-1 від 05.11.2009 року, фізичні особи підприємці, самі на себе формують та подають до органів Пенсійного фонду звіт один раз на рік до 1 квітня року, наступного за звітним. Базовим звітним періодом для них є календарний рік. Аналогічно визначено звітний період і Порядком формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування №22-2 від 08.10.2010 починаючи з 01 січня 2011 року.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Вперед
18 лютого 2018 р.

Новини від управлінь Пенсійного фонду України в містах та районах області

9 лютого 2018 р.

08 лютого 2018 року начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Ольга Волдинер зустрілася зі студентами Луцького педагогічного коледжу, провівши лекцію на тему “Молодь за легальний заробіток”. Фахівець Фонду ознайомила студентів із основними перевагами легального працевлаштування для найманих працівників та роботодавців.Провела презентацію послуг електронного ресурсу Пенсійного фонду України “ВЕБ-портал електронних послуг”, зареєструвавшись на якому можна ознайомитись із даними персоніфікованого обліку, перевірити чи сплачує роботодавець страхові внески, а також отримати інформацію щодо порядку призначення, перерахунку та виплати пенсії. Учасники зустрічі отримали інформаційні буклети “Зарплата “у конверті” - життя без гарантій“. Студенти привернули увагу молоді до актуального питання сьогодення-легалізації заробітної плати, провівши флеш-моб в приміщенні коледжу.

Copyright 2008, pfulutsk.gov.ua