Домашня Написати лист
 

ПФУ в області

Громадська приймальня

Каталог послуг

Керівництво

Структура та телефони

Світлини

Новини

Вакансії

Законодавство

Законодавство та нормативні документи

Доступ до публічної інформації

Запобігання і протидія корупції

Очищення влади

Бланки звітності

Пенсійна реформа

Пенсійне забезпечення

Сплата страхових внесків

Електронна звітність

Персоніфікований облік

Консультують фахівці

Консультують фахівці

Пенсійне забезпечення
Сплата страхових внесків
Персоніфікований облік

Всі запитання

12 грудня 2011 р., 13:31:09
Ім'я: Людмила
Тема: Пенсійне забезпечення
Запитання:
   Чи має моя мама на пільговий проїзд у приміському, міжміському та міському транспорті, якщо у неї є посвідчення ВЕТЕРАН праці, дякую за відповідь.
   


Відповідь:
   повідомляємо, що органи Пенсійного фонду України відповідно до Положення про Пенсійний фонд України здійснюють:
- реалізацію державної політики з питань пенсійного забезпечення та збору, ведення обліку надходжень від сплати єдиного внеску;
- керівництво та управління солідарною системою загальнообов'язкового державного пенсійного страхування;
- призначення (перерахунок) пенсій, щомісячного довічного грошового утримання суддям у відставці та підготовку документів для їх виплати;
- своєчасне і в повному обсязі фінансування та виплати пенсій, допомоги на поховання, інших виплат, які згідно із законодавством здійснюються за рахунок коштів Пенсійного фонду України та інших джерел, визначених законодавством та інше.
Питанням пільгового проїзду органи Фонду не займаються. З приводу даного питання Вам необхідно звернутись до органів праці та соціального захисту населення.


4 грудня 2011 р., 16:21:45
Ім'я: Володимир
Тема: Пенсійне забезпечення
Запитання:
   скажіть будь ласка, якою буде моя пенсія з 1 січня 2012 року, якщо я ліквідатор-чорнобилець інвалід 2 групи брав участь у ліквідації наслідків аварії в період з 27 по 29 квітня 1986 року

Відповідь:
   При визначенні розміру пенсії органи Фонду будуть керуватись нормами постанови Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011р. №1210 «Про підвищення соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». З цією постановою Ви можете ознайомитись на нашому сайті. Отже, розмір пенсії буде обчислюватись та залежить від заробітної плати за роботу в зоні відчуження.

1 грудня 2011 р., 16:55:20
Ім'я: Ліда
Тема: Сплата страхових внесків
Запитання:
   Доброго дня! Я фіз. особа на единому податку. Чи маю я робити якісь звіти до Пенсійного Фонду?

Відповідь:
   Шановна Лідія! Якщо Ви є суб”єктом підприємницької діяльності на спрощеній системі оподаткування і не маєте найманих працівників, то повинні подавати до Пенсійного фонду за себе та членів сім”ї, які беруть участь у провадженні підприємницької діяльності, звіт один раз на рік до 1 квітня року, наступного за звітним. Звіт подається за формою згідно з таблицею 2 додатка 5 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов”язкове державне соціальне страхування за себе і таблицею 5 додатка 5 до цього Порядку- за членів сім”ї, які беруть участь у проваджені підприємницької діяльності.1 грудня 2011 р., 16:52:36
Ім'я: Лідія
Тема: Сплата страхових внесків
Запитання:
   Я фіз.особа на единому податку, чи маю я реєструватися в ПФ після держ реєстрації?

Відповідь:
    Взяття на облік фізичних осіб-підприємців як платників єдиного внеску на загальнообов”язкове державне соціальне страхування здійснюється органами Пенсійного фонду за місцем проживання особи на підставі відомостей з реєстраційної картки на проведення державної реєстрації фізичної особи, наданих державним реєстратором. На основі даних з реєстраційної картки та повідомлення Фонду соціального страхування від нещасних випадків про віднесення до класу професійного ризику виробництва формується повідомлення про взяття на облік фізичної особи підприємця. Дане повідомлення безоплатно надсилається платнику поштою з повідомленням про вручення. Якщо повідомлення про взяття на облік Вам не надійшло поштою, то зверніться в управління Пенсійного фонду за місцем свого проживання та отримайте дане повідомлення. В повідомленні вказуються номери розрахункових рахунків, на які необхідно сплачувати єдиний соціальний внесок, терміни сплати та терміни подачі звітності до Пенсійного фонду.30 листопада 2011 р., 16:20:39
Ім'я: Андрій
Тема: Пенсійне забезпечення
Запитання:
   моя мама народилася 25 січня 1957 р. На даний час вона не працює. 55 років їй виповнюється у січні 2012 року. Стажу в неї придостатньо. Вона хотіла б піти на пенсію в 55. Підскажіть чи це можливо і як діяти в такому випадку.

Відповідь:
   Згідно з пунктом 7-2 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» до 1 січня 2015 року право дострокового виходу на пенсію за віком мають жінки, яким виповнилося 55 років, за наявності страхового стажу не менше 30 років та за умови звільнення з роботи. У цьому випадку розмір їх пенсії, обчислений відповідно до статті 27 та з урахуванням статті 28 цього Закону, зменшується на 0,5 відсотка за кожний повний чи неповний місяць дострокового виходу на пенсію.
Зменшення розміру пенсії за віком застосовується протягом усього періоду отримання пенсії незалежно від її виду.
У разі коли жінка, якій достроково призначено пенсію, до досягнення віку, передбаченого статтею 26 цього Закону, працевлаштувалася, виплата дострокової пенсії на час роботи припиняється. У цьому випадку після досягнення віку, передбаченого статтею 26 цього Закону, відсоток, на який зменшено розмір пенсії, переглядається з урахуванням кількості повних місяців страхового стажу, набутого за період роботи після дострокового виходу на пенсію.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Вперед
18 лютого 2018 р.

Новини від управлінь Пенсійного фонду України в містах та районах області

9 лютого 2018 р.

08 лютого 2018 року начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Ольга Волдинер зустрілася зі студентами Луцького педагогічного коледжу, провівши лекцію на тему “Молодь за легальний заробіток”. Фахівець Фонду ознайомила студентів із основними перевагами легального працевлаштування для найманих працівників та роботодавців.Провела презентацію послуг електронного ресурсу Пенсійного фонду України “ВЕБ-портал електронних послуг”, зареєструвавшись на якому можна ознайомитись із даними персоніфікованого обліку, перевірити чи сплачує роботодавець страхові внески, а також отримати інформацію щодо порядку призначення, перерахунку та виплати пенсії. Учасники зустрічі отримали інформаційні буклети “Зарплата “у конверті” - життя без гарантій“. Студенти привернули увагу молоді до актуального питання сьогодення-легалізації заробітної плати, провівши флеш-моб в приміщенні коледжу.

Copyright 2008, pfulutsk.gov.ua