Домашня Написати лист
 

ПФУ в області

Громадська приймальня

Каталог послуг

Керівництво

Структура та телефони

Світлини

Новини

Вакансії

Законодавство

Законодавство та нормативні документи

Доступ до публічної інформації

Запобігання і протидія корупції

Очищення влади

Бланки звітності

Пенсійна реформа

Пенсійне забезпечення

Сплата страхових внесків

Електронна звітність

Персоніфікований облік

Консультують фахівці

Консультують фахівці

Пенсійне забезпечення
Сплата страхових внесків
Персоніфікований облік

Всі запитання

18 грудня 2011 р., 20:37:58
Ім'я: Ольга
Тема: Пенсійне забезпечення
Запитання:
   Я напів-сирота. Навчаюсь заочно. Скажіть будь-ласка до якого віку я буду діставати пенсію?

Відповідь:
   Керуючись нормами статті 36 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» виплата пенсії Вам буде проводитись до досягнення 18 років.

17 грудня 2011 р., 13:21:02
Ім'я: Оля
Тема: Пенсійне забезпечення
Запитання:
   Добро дня .у мене 6 дитей коли я зможу пити на пенсию

Відповідь:
   Відповідно до Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» жінки, які народили п'ятеро або більше дітей і виховали їх до шестирічного віку, мають право на призначення дострокової пенсії за віком після досягнення 50 років та за наявності не менше 15 років страхового стажу.

15 грудня 2011 р., 09:52:02
Ім'я: Тарас
Тема: Сплата страхових внесків
Запитання:
   Скажіть будь-ласка, я підприємець на єдиному податку, але справи в мене і дохід не регулярно, тобто є періоди коли немає доходів, я хочу перейти на загальну систему оподаткування, чи потрібно мені сплачувати в пенсійний фонд щомісяця чи лише тоді коли отримав дохід??? Дякую.

Відповідь:
   Платники, які перебувають на загальній системі оподаткування, за себе та за членів своїх сімей, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності, сплачують єдиний внесок протягом року до 15 березня, до 15 травня, до 15 серпня і до 15 листопада у вигляді авансових платежів в розмірі 25 відсотків річної суми єдиного внеску, обчисленої від суми, визначеної податковими органами для сплати авансових сум податку на доходи фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності.
Суми єдиного внеску, сплачені у вигляді авансових сум платежів, враховуються платником при остаточному розрахунку, який здійснюється ним до 1 квітня року, наступного за звітним роком, на підставі даних річної податкової декларації.
Єдиний внесок сплачується виключно за ті місяці, у яких підприємцем отримано дохід. При цьому, сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за кожну особу за місяць, у яких підприємцем отримано дохід.


Заступник начальника
відділу надходження доходів Л. Задерей

15.12.2011 р.


13 грудня 2011 р., 14:34:36
Ім'я: Елена
Тема: Пенсійне забезпечення
Запитання:
   Как насчитывается пенсия, если человек уволился по собственному желанию и стал на биржу труда. До пенсии осталось, на момент увольнения, 1 год и 7 месяцев. Спасибо.

Відповідь:
   В даному випадку, якщо людина звільнилась по власному бажанню і стала на облік в центр зайнятості та до досягнення пенсійного віку залишилось 1 рік і 7 місяців пенсія може бути призначена лише при досягненні пенсійного віку, передбаченого нормами статті 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», а саме:
особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років та наявності страхового стажу не менше 15 років.
До досягнення 60-річного віку, право на пенсію за віком мають жінки 1961 року народження і старші після досягнення ними такого віку:
55 років - які народилися до 30 вересня 1956 року включно;
55 років 6 місяців - які народилися з 1 жовтня 1956 року по 31 березня 1957 року;
56 років - які народилися з 1 квітня 1957 року по 30 вересня 1957 року;
56 років 6 місяців - які народилися з 1 жовтня 1957 року по 31 березня 1958 року;
57 років - які народилися з 1 квітня 1958 року по 30 вересня 1958 року;
57 років 6 місяців - які народилися з 1 жовтня 1958 року по 31 березня 1959 року;
58 років - які народилися з 1 квітня 1959 року по 30 вересня 1959 року;
58 років 6 місяців - які народилися з 1 жовтня 1959 року по 31 березня 1960 року;
59 років - які народилися з 1 квітня 1960 року по 30 вересня 1960 року;
59 років 6 місяців - які народилися з 1 жовтня 1960 року по 31 березня 1961 року;
60 років - які народилися з 1 квітня 1961 року по 31 грудня 1961 року.


12 грудня 2011 р., 22:26:47
Ім'я: Олексій
Тема: Пенсійне забезпечення
Запитання:
   Доброго дня. Цікавить питання. Родич чоловіка помер в С-Будському р-ні 11.12.2012 р. (інвалід). До отримання пенсии не дожив 2 дня. (отримував 13- числа) Родичам повідомили, що пенсії все одно не видадуть. Це дійсно правда, що проживши місяць без 2-х днів мати не зможе отримати за нього пенсію?

Відповідь:
   Повідомляємо, що відповідно статті 52 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» сума пенсії, що належала пенсіонерові і залишилася недоотриманою у зв'язку з його смертю, виплачується по місяць смерті включно членам його сім'ї, які проживали разом з пенсіонером на день його смерті, у тому числі непрацездатним членам сім'ї, зазначеним у частині другій статті 36 цього Закону, які знаходилися на його утриманні, незалежно від того, проживали вони разом з померлим пенсіонером чи не проживали.
Члени сім'ї, зазначені в частині першій цієї статті, повинні звернутися за виплатою суми пенсії померлого пенсіонера протягом шести місяців з дня відкриття спадщини.
У разі звернення кількох членів сім'ї, які мають право на отримання суми пенсії, зазначеної у частині першій цієї статті, належна їм відповідно до цієї статті сума пенсії ділиться між ними порівну.
У разі відсутності членів сім'ї, зазначених у частині першій цієї статті, або у разі незвернення ними за виплатою вказаної суми в установлений частиною другою цієї статті строк сума пенсії, що належала пенсіонерові і залишилася недоотриманою у зв'язку з його смертю, входить до складу спадщини


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Вперед
18 лютого 2018 р.

Новини від управлінь Пенсійного фонду України в містах та районах області

9 лютого 2018 р.

08 лютого 2018 року начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Ольга Волдинер зустрілася зі студентами Луцького педагогічного коледжу, провівши лекцію на тему “Молодь за легальний заробіток”. Фахівець Фонду ознайомила студентів із основними перевагами легального працевлаштування для найманих працівників та роботодавців.Провела презентацію послуг електронного ресурсу Пенсійного фонду України “ВЕБ-портал електронних послуг”, зареєструвавшись на якому можна ознайомитись із даними персоніфікованого обліку, перевірити чи сплачує роботодавець страхові внески, а також отримати інформацію щодо порядку призначення, перерахунку та виплати пенсії. Учасники зустрічі отримали інформаційні буклети “Зарплата “у конверті” - життя без гарантій“. Студенти привернули увагу молоді до актуального питання сьогодення-легалізації заробітної плати, провівши флеш-моб в приміщенні коледжу.

Copyright 2008, pfulutsk.gov.ua