Домашня Написати лист
 

ПФУ в області

Громадська приймальня

Каталог послуг

Керівництво

Структура та телефони

Світлини

Новини

Вакансії

Законодавство

Законодавство та нормативні документи

Доступ до публічної інформації

Запобігання і протидія корупції

Очищення влади

Бланки звітності

Пенсійна реформа

Пенсійне забезпечення

Сплата страхових внесків

Електронна звітність

Персоніфікований облік

Консультують фахівці

Консультують фахівці

Пенсійне забезпечення
Сплата страхових внесків
Персоніфікований облік

Всі запитання

26 грудня 2011 р., 22:57:04
Ім'я: Маряна
Тема: Пенсійне забезпечення
Запитання:
   Як відновити свідоцтво застрахованої особи?

Відповідь:
   Якщо страхове свідоцтво було отримано, але втрачено, необхідно надати через страхувальника до управління Пенсійного фонду України за місцем його реєстрації ( крім осіб, які забезпечують себе роботою самостійно, вони звертаються до управління Пенсійного фонду особисто) заповнену анкету застрахованої особи встановленого зразка та особисту заяву застрахованої особи, де пояснюються обставини втрати або пошкодження свідоцтва. Коли готове страхове свідоцтво надійде до зазначеного управління Пенсійного фонду, воно буде передане страхувальнику для видачі застрахованій особі.

22 грудня 2011 р., 16:14:19
Ім'я: Ігор
Тема: Пенсійне забезпечення
Запитання:
   Працював на посадах державного службовця 25 років, звільнився у 2006р. Страховий стаж понад 35 років.Постійно проживаю і працюю в 3-й зоні, що зазнала радіаційного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи. Прошу розяснити відповідно до яких законів, нараховуватиметься мені пенсія.

Відповідь:
   Роз’яснюємо, що умови призначення пенсій зі зниженням пенсійного віку потерпілим від Чорнобильської катастрофи визначено частиною другою статті 55 Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, зокрема: особам, які постійно проживали або проживають чи постійно працювали та додатково або постійно працюють у зоні гарантованого добровільного відселення за умови, що вони станом на 01.01.1993р. прожили або відпрацювали в цій зоні не менше трьох років, пенсійний вік зменшується на 3 роки та додатково 1 рік за 2 роки проживання, роботи, але не більше 6 років.
Щодо права на пенсію як державного службовця, повідомляємо наступне.
Відповідно до статті 37 Закону України „Про державну службу”, на одержання пенсії державних службовців мають право, зокрема, чоловіки, які досягли віку 62 роки, за наявності страхового стажу, необхідного для призначення пенсії за віком у мінімальному розмірі, передбаченого абзацом першим частини першої статті 28 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", у тому числі стажу державної служби не менш як 10 років, та які на час досягнення зазначеного віку працювали на посадах державних службовців, а також особи, які мають не менш як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців, незалежно від місця роботи на час досягнення зазначеного віку.
Стосовно можливості дострокового призначення пенсії як державному службовцю повідомляємо, що з 01.10.2011р. набув чинності Закон України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи», відповідно до якого внесено зміни, що стосуються, зокрема, статті 37 Закону України “Про державну службу”, а саме: дострокове призначення пенсії з урахуванням частини другої статті 55 Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, не передбачено.


21 грудня 2011 р., 22:46:58
Ім'я: Регіна
Тема: Пенсійне забезпечення
Запитання:
   Хто виплачує одноразовувиплату у розмірі 10 місячних пенсій тим,хто не скористувався правом виходу на пенсію за вислугою років? Чи може після цього вчитель залишатися на своїй посаді? Дякую.

Відповідь:
   Згідно пункту 7-1 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" грошова допомога надається особам, яким починаючи з 1 жовтня 2011 р. призначається пенсія за віком відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" та які на день досягнення пенсійного віку, передбаченого статтею 26 зазначеного Закону, працювали в закладах та установах державної або комунальної форми власності на посадах, робота на яких дає право на призначення пенсії за вислугу років відповідно до пунктів "е" - "ж" статті 55 Закону України "Про пенсійне забезпечення", і мають страховий стаж (для чоловіків - 35 років, для жінок - 30 років) на таких посадах, а також якщо вони до цього не отримували будь-яку пенсію.
Необхідність звільнення законодавством не передбачена.
Виплата грошової допомоги здійснюється органами Пенсійного фонду України одноразово у розмірі десяти місячних пенсій за рахунок коштів Державного бюджету України одночасно з першою виплатою пенсії, яка призначена до виплати.


21 грудня 2011 р., 19:38:28
Ім'я: Людмила
Тема: Пенсійне забезпечення
Запитання:
   Чи будуть проведені перерахунки пенсії учасникам ліквідації на ЧАЕС, які не є інвалідами?

Відповідь:
   Учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, які не є інвалідами, постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2011р. №1210 «Про підвищення рівня соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» передбачено лише підвищення щомісячної додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров'ю, відповідно до Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” з 01.07.2012р.

20 грудня 2011 р., 16:36:57
Ім'я: Анастасия
Тема: Пенсійне забезпечення
Запитання:
   Здравствуйте, скажите пожалуйста до которого момента осуществляется доплата к пенсии на ребенка? Осуществляются ли доплаты на совершеннолетнего ребенка в случае его обучения в ВУЗе до 23 лет?

Відповідь:
   Надбавка до пенсії виплачується лише до досягнення дитиною віку 18 років та відповідно в разі навчання до 23 років надбавка до пенсії не виплачується.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Вперед
18 лютого 2018 р.

Новини від управлінь Пенсійного фонду України в містах та районах області

9 лютого 2018 р.

08 лютого 2018 року начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Ольга Волдинер зустрілася зі студентами Луцького педагогічного коледжу, провівши лекцію на тему “Молодь за легальний заробіток”. Фахівець Фонду ознайомила студентів із основними перевагами легального працевлаштування для найманих працівників та роботодавців.Провела презентацію послуг електронного ресурсу Пенсійного фонду України “ВЕБ-портал електронних послуг”, зареєструвавшись на якому можна ознайомитись із даними персоніфікованого обліку, перевірити чи сплачує роботодавець страхові внески, а також отримати інформацію щодо порядку призначення, перерахунку та виплати пенсії. Учасники зустрічі отримали інформаційні буклети “Зарплата “у конверті” - життя без гарантій“. Студенти привернули увагу молоді до актуального питання сьогодення-легалізації заробітної плати, провівши флеш-моб в приміщенні коледжу.

Copyright 2008, pfulutsk.gov.ua