Домашня Написати лист
 

ПФУ в області

Громадська приймальня

Каталог послуг

Керівництво

Структура та телефони

Світлини

Новини

Вакансії

Законодавство

Законодавство та нормативні документи

Доступ до публічної інформації

Запобігання і протидія корупції

Очищення влади

Бланки звітності

Пенсійна реформа

Пенсійне забезпечення

Сплата страхових внесків

Електронна звітність

Персоніфікований облік

Консультують фахівці

Консультують фахівці

Пенсійне забезпечення
Сплата страхових внесків
Персоніфікований облік

Всі запитання

8 січня 2013 р., 13:51:26
Ім'я: петро
Тема: Пенсійне забезпечення
Запитання:
   доброго дня.після досягнення дитиною інвалідом до 18 років повноліття чи буде йому виплачуватись пенсія

Відповідь:
   З 01.01.2005 року набув чинності Закон України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам», яким соціальні пенсії переведені у соціальні допомоги (виплата соціальних допомог проводиться органами соціального захисту). При цьому за бажанням осіб, виплата раніше призначених соціальних пенсій здійснюється органами Пенсійного фонду України до закінчення строку, на який вони призначені.
Таким чином при умові продовження строку періоду перебування на інвалідності виплата пенсії буде продовжуватись.


4 січня 2013 р., 14:45:55
Ім'я: Таня
Тема: Пенсійне забезпечення
Запитання:
    Підкажіть будь ласка реквізити для сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування в 2013 році, м.Луцьк, фізична особа-підприємець, спрощена система оподаткування - єдиний податок. Дякую

Відповідь:
   В зв’язку з набранням чинності з 1 січня 2013 року Закону України «Про внесення змін до статті 8 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» внесено зміни щодо здійснення розподілу суми єдиного внеску між соціальними фондами і, відповідно, закрито рахунки для сплати єдиного внеску підприємцями – спрощенцями, які діяли упродов 2011-2012 років та відкрито в управлінні Державної казначейської служби України у Волинській області нові рахунки для сплати платежів поч.

Реквізити для сплати єдиного внеску для фізичних осіб-підприємців, у т.ч. тих, які обрали спрощену систему оподаткування та тих, які забезпечують роботою себе самостійно, ведуть незалежну професійну діяльність:
Отримувач: Управління ПФУ в м. Луцьку, Код ЄДРПОУ 20125593;
Банк отримувача: УДКСУ у Волинській області, МФО 803014
Розрахунковий рахунок: № 37190104000319
Призначення платежу: Сплата єдиного внеску ФО-СПД(ПІБ), Код, за (вказати період - місяці, рік)


4 січня 2013 р., 10:17:51
Ім'я: tolik195
Тема: Пенсійне забезпечення
Запитання:
   я Саганюк Анатолій Аркадійович ПРОЖИВАЮ У М.ВОЛОДИМИР ВОЛИНСЬКУ Є ІНВАЛІДОМ РАДЯНСЬКОЇ АРМІЇ ДРУГОЇ ГРУПИ ЧОМУ МЕНІ НЕ ПРОВЕДЕНО ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЇ З 1СІЧНЯ2013Р. ВІДПОВІДНО ДО ПОСТАНОВИ УРЯДУ №335 від 23.04.2012р.

Відповідь:
   Повідомляємо, що з 01.07.2012р. набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 23.04.2012р. №355. Відповідно до норм згаданої постанови передбачено підвищення до пенсій, призначених до зазначеної дати відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», крім пенсій, призначених військовослужбовцям строкової служби та членам їх сімей, у розмірі 11 відсотків пенсій, обчислених відповідно до статей 13, 21 і 36 цього Закону, збільшивши його з 11.09.2012р. до 23 відсотків та з 01.01.2013р. до 35 відсотків.
Військовослужбовцям, захворювання яких отримане під час строкової військової служби, перерахунок пенсій відповідно до згаданої постанови не провадиться.


3 січня 2013 р., 18:58:08
Ім'я: Анатолій
Тема: Сплата страхових внесків
Запитання:
   Доброго дня!
   У 2011 році я був підприємцем на спрощеній системі оподаткування - платником єдиного податку. У 2012 році перейшов на загальну систему оподаткування, але ніякої підприємницької діяльності не вів і жодних доходів від підприємницької діяльності не отримував. Хоча мав основне місце роботи, де отримував заробітну плату.
   Чи потрібно мені сплачувати певні відрахування і які звіти подавати за 2012 рік?
   Дякую


Відповідь:
   Відповідно пункту 4.5.2 Інструкції Про порядок нарахування сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування передбачено, що підприємці, які перебувають на загальній системі оподаткування, визначено, що вони сплачують єдиний внесок нарахований на суму чистого доходу. При цьому, сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за місяць, у якому отримано дохід. Таким чином, якщо Ви не здійснювали підприємницької діяльності, не отримували доходу, то обов’язку сплачувати єдиний внесок до Пенсійного фонду у Вас немає.
Разом з тим, відповідно до змін, внесених до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування ФО – підприємці зобов’язані подавати звіт незалежно від того, чи ведуть вони підприємницьку діяльність. При цьому, змінено терміни подачі такої звітності. Граничний термін подачі звітності за 2012 звітний рік – до 10 лютого 2013 року ви зобов’язані подати таблицю 1 додатка 5 до Порядку 22-2. з прочерками.Заступник начальника відділу
надходження доходів Л. Задерей

17.01.2013 р.


3 січня 2013 р., 17:40:15
Ім'я: ігор
Тема: Пенсійне забезпечення
Запитання:
   .я працюю лікарем рентгенологом на0,5 ставки,із 2004 року,по сьогодні.+ 1 рік інтернатура.на даний час мені 37 років. які у мене пенсійні перспективи . спасибі.

Відповідь:
   Посади лікарів-рентгенологів, а також лікарів, заянятих у відділеннях інтервенційної радіології передбачені Списком N 1 виробництв, робіт, професій, посад і показників, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України №36 від 16.01.2003 року.
Відповідно до п. а ст.13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» працівники, зайняті повний робочий день на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці, - за списком N 1 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджуваним Кабінетом Міністрів України, і за результатами атестації робочих місць, мають право на пенсію за віком, незалежно від місця останньої роботи на пільгових умовах: чоловіки - після досягнення 50 років і при стажі роботи не менше 20 років, з них не менше 10 років на зазначених роботах.
Одночасно працівники освіти, охорони здоров'я та соціального забезпечення, за переліком, що затверджується у порядку, який визначається Кабінетом Міністрів України мають право на пенсію за вислугу років, відповідно до п. «е» ст.55 Закону України «Про пенсійне забезпечення» при наявності спеціального стажу роботи від 25 до 30 років, незалежно від віку.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Вперед
18 лютого 2018 р.

Новини від управлінь Пенсійного фонду України в містах та районах області

9 лютого 2018 р.

08 лютого 2018 року начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Ольга Волдинер зустрілася зі студентами Луцького педагогічного коледжу, провівши лекцію на тему “Молодь за легальний заробіток”. Фахівець Фонду ознайомила студентів із основними перевагами легального працевлаштування для найманих працівників та роботодавців.Провела презентацію послуг електронного ресурсу Пенсійного фонду України “ВЕБ-портал електронних послуг”, зареєструвавшись на якому можна ознайомитись із даними персоніфікованого обліку, перевірити чи сплачує роботодавець страхові внески, а також отримати інформацію щодо порядку призначення, перерахунку та виплати пенсії. Учасники зустрічі отримали інформаційні буклети “Зарплата “у конверті” - життя без гарантій“. Студенти привернули увагу молоді до актуального питання сьогодення-легалізації заробітної плати, провівши флеш-моб в приміщенні коледжу.

Copyright 2008, pfulutsk.gov.ua