Домашня Написати лист
 

ПФУ в області

Громадська приймальня

Каталог послуг

Керівництво

Структура та телефони

Світлини

Новини

Вакансії

Законодавство

Законодавство та нормативні документи

Доступ до публічної інформації

Запобігання і протидія корупції

Очищення влади

Бланки звітності

Пенсійна реформа

Пенсійне забезпечення

Сплата страхових внесків

Електронна звітність

Персоніфікований облік

Консультують фахівці

Консультують фахівці

Пенсійне забезпечення
Сплата страхових внесків
Персоніфікований облік

Всі запитання

14 січня 2013 р., 02:26:56
Ім'я: Ігор
Тема: Пенсійне забезпечення
Запитання:
   Здравствуйте! фіз. особа на единому податку. От уже 6 міс. я не платив до пенсійного фонду, у звяку з тим що в мене немає можливості, так як дохід за цей період склав 1000 грн. та справа моя "пішла вниз" навіть незнаю що робити адже коштів немає та доходу, чи можливо якось зарадити цьому?

Відповідь:
   Фізичні особи – підприємці, що перебувають на спрощеній системі оподаткування, зобов’язані сплачувати єдиний внесок до Пенсійного фонду за кожен місяць перебування на спрощеній системі оподаткування незалежно від результатів провадення господарської діяльності, в сумі не менше мінімального страхового внеску. Інформацію про перебування ФО-СПД на спрощеній системі органи Пенсійного фонду отримують від Державної податкової служби відповідно до протоколів обміну інформацією. Граничний термін сплати єдиного внеску такою категорією платників за 2012 рік – 21 січня 2013 року. Звільнення від сплати єдиного внеску така категорія платників має виключно лише за умови, якщо ці платники є пенсіонерами за віком або інвалідами. За інших обставин єдиний внесок сплачується на загальних підставах.
За умови перебування ФО-підприємця на загальній системі оподаткування єдиний внесок в сумі не менше мінімального страхового внеску сплачується виключно за той місяць, у якому підприємцем отримано чистий дохід.


13 січня 2013 р., 23:18:16
Ім'я: Аліна
Тема: Персоніфікований облік
Запитання:
   фізична особа підприємець може передати свій звіт в персоніфікований відділ іншою особою або надіслати поштою чи обов"язково надати його особисто?

Відповідь:
   Відповідно до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженою постановою правління Пенсійного фонду України від 08.10.2010 N 22-2, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 1 листопада 2010 р. за N 1014/18309, звіт до органів Пенсійного фонду подається страхувальником особисто або відповідальною особою страхувальника - працівником, на якого покладено обов'язки щодо здійснення комплексу робіт, пов'язаних з формуванням та поданням звіту, або особою, уповноваженою страхувальником щодо подання звіту до органів Пенсійного фонду. Звіт, надісланий поштою, не вважається поданим.

13 січня 2013 р., 13:25:56
Ім'я: Аліна
Тема: Пенсійне забезпечення
Запитання:
   Чи повинні працівники пенсійного фонду консультувати юридичних та фізичних осіб (щодо звітності та ін.)

Відповідь:
   Так, зобов’язані. Частиною 2 статті 12 Закону «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» одним і завдань, які покладені на Пенсійний фонд України, є надання роз’яснень з питань застосування законодавства про збір та облік єдиного внеску, в тому щодо порядку нарахування, обчислення і сплати єдиного внеску, страхових внесків до Пенсійного фонду та інших обов’язкових платежів, порядку формування та подачі звітності. Це здійснюється шляхом розміщення певних роз’яснень на сторінках друкованих засобів масової інформації, участі в роботі семінарів, зустрічей, нарад, в ході особистих бесід з страхувальниками, надання консультацій на письмові запити та звернення, в телефонному режимі та на сторінках веб-сторінки сайту Пенсійного фонду України в області.

11 січня 2013 р., 09:48:32
Ім'я: Юля
Тема: Пенсійне забезпечення
Запитання:
   дкажіть будь ласка реквізити для сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування в 2013 році, м.Луцьк, фізична особа-підприємець, спрощена система оподаткування - єдиний податок, без найманих працівників. Дякую

Відповідь:
   В зв’язку з набранням чинності з 1 січня 2013 року Закону України «Про внесення змін до статті 8 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» внесено зміни щодо здійснення розподілу суми єдиного внеску між соціальними фондами і, відповідно, закрито рахунки для сплати єдиного внеску підприємцями – спрощенцями, які діяли упродов 2011-2012 років та відкрито в управлінні Державної казначейської служби України у Волинській області нові рахунки для сплати платежів.

Реквізити для сплати єдиного внеску для фізичних осіб-підприємців, у т.ч. тих, які обрали спрощену систему оподаткування та тих, які забезпечують роботою себе самостійно, ведуть незалежну професійну діяльність:
Отримувач: Управління ПФУ в м. Луцьку, Код ЄДРПОУ 20125593;
Банк отримувача: УДКСУ у Волинській області, МФО 803014
Розрахунковий рахунок: № 37190104000319
Призначення платежу: Сплата єдиного внеску ФО-СПД(ПІБ), Код, за (вказати період - місяці, рік)


8 січня 2013 р., 22:25:10
Ім'я: Валерій
Тема: Сплата страхових внесків
Запитання:
   Де можна знайти нову форму звітності за 2012 рік для приватних підприємців?

Відповідь:
   Постанова 24-1, порядок та нові бланки звітності розміщено в розділі Законодавство/Бланки звітності/ postanova24-1.zip

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Вперед
18 лютого 2018 р.

Новини від управлінь Пенсійного фонду України в містах та районах області

9 лютого 2018 р.

08 лютого 2018 року начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Ольга Волдинер зустрілася зі студентами Луцького педагогічного коледжу, провівши лекцію на тему “Молодь за легальний заробіток”. Фахівець Фонду ознайомила студентів із основними перевагами легального працевлаштування для найманих працівників та роботодавців.Провела презентацію послуг електронного ресурсу Пенсійного фонду України “ВЕБ-портал електронних послуг”, зареєструвавшись на якому можна ознайомитись із даними персоніфікованого обліку, перевірити чи сплачує роботодавець страхові внески, а також отримати інформацію щодо порядку призначення, перерахунку та виплати пенсії. Учасники зустрічі отримали інформаційні буклети “Зарплата “у конверті” - життя без гарантій“. Студенти привернули увагу молоді до актуального питання сьогодення-легалізації заробітної плати, провівши флеш-моб в приміщенні коледжу.

Copyright 2008, pfulutsk.gov.ua